Groowax.cz na Firmy.cz

Groowax – vše, co se kolem vinylu točí

Groowax  (čti grůvaks)je progresivní značka a e-shop pro všechny milovníky gramofonových desek a všeho, co se kolem točí. Zakladatelem je David Hodák, majitel obchodu s vinylovými deskami pro DJs – LXRecords, který má již dvacetiletou tradici a je jedním z nejvýznamnějších e-shopů v tomto oboru v ČR.

David je DJ již od roku 1999, náročný posluchač a velký příznivce gramodesek a díky svým zkušenostem v této oblasti v březnu roku 2021 spouští nový internetový obchod Groowax.cz.

Na e-shopu seženete opravdu vše, co se kolem vinylu točí. Velký důraz se klade na péči o desky, v nabídce tak nesmí chybět papírové a plastové obaly, vnitřní obaly a sáčky, čisticí roztoky, kartáčky a utěrky, myčky desek, slipmaty a další příslušenství. Vybrat si můžete také v sekci audio nosičů, kde najdete gramofonové desky různých žánrů a to jak nové, tak z druhé ruky – vždy pečlivě vyčištěné a připravené dělat radost posluchačům po další léta.

Co by ale byly vinylové desky bez gramofonu? Na Groowaxu samozřejmě nesmí chybět! V nabídce naleznete velký výběr jak Hi-Fi a DJ gramofonů renomovaných značek jako Dual, Thorens, Pioneer nebo Reloop. Nedílnou součástí je příslušenství pro gramofony – přenosky a hroty od legendárních značek Nagaoka, Ortofon a Ortofon DJ, Tonar a další.

Sortiment e-shopu se každým dnem rozšiřuje, vybrat si můžete kvalitní sluchátka, zvukovou a DJ techniku nebo HiFi a DJ nábytek. Pokud jste sběratelé, nároční posluchači nebo DJs, Groowax pro vás bude rájem! :)